DAKS Sp. z o.o.
ul. Karczunkowska 19
02-871 Warszawa
Telefon +48 22 313 11 71
 
 
tel 22 313 11 71

Daks wyszukiwarka

Katalog Produktów

Uprzejmie informujemy, że firma Daks nawiązała bezpośrednią współpracę z firmą Esselte. W związku z tym gorąco polecamy zakup doskonałej jakości produktów Leitz i zbieranie punktów promocyjnych.

W ramach optymalizacji ogólnopolskiego systemu logistyki dostaw uprzejmie informujemy, że firma DAKS została stowarzyszonym partnerem firmy Kompania Biurowa (www.kompaniabiurowa.pl). Ścisła i partnerska współpraca w ramach Kompanii Biurowej poprawi konkurencyjność dotychczasowej oferty DAKS w zakresie logistyki dostaw oraz kompleksowości oferty asortymentowej dla naszych klientów.  

 

Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu do podstawowej oferty handlowej DAKS materiałów eksploatacyjnych do drukowania marki Expression

 

 

 Najlepszy Katalog Biurowy 2011

Z ogromnym zadowoleniem oraz satysfakcją informujemy, że nasz Katalog Rekomendowanych Artykułów Biurowych DAKS zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Katalog Biuro-serwisowy 2011 roku organizowanym przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej. Specjalnie powołana przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych do konkursu katalogów w oparciu o poniższe kryteria konkursowe :

* przejrzystość i funkcjonalność
* szata graficzna
* zawartość merytoryczna
* ogólny wygląd

get

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Klientom oraz Dostawcom za wniesiony wkład w osiągnięty przez nas sukces, ponieważ przy tworzeniu Katalogu Rekomendowanych Artykułów Biurowych DAKS uwzględniliśmy wiele trafnych uwag, które powstały w trakcie codziennej współpracy.

Gazela Biznesu 2010

logo2010-male

Z przyjemnością poinformujemy, iż nasza firma DAKS Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2010. Grono Gazel Biznesu 2010 to lista firm dynamicznie się rozwijających oraz zapewniających transparentność swoich danych. Ten niezwykle prestiżowy dla wszystkich przedsiębiorców ranking bada dynamikę rozwoju przychodów firmy na przestrzeni kolejnych 3 lat. Ranking firm powstaje we współpracy Pulsu Biznesu z oraz firmy Coface Poland.

Nowa siedziba firmy

Z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem nastąpiła zmiana siedziby firmy. Nowa siedziba zapewnia nam nowoczesne zaplecze logistyczno-magazynowe, które umożliwia podniesienie jakości świadczonych usług dostawy artykułów biurowych, jak również stwarza potencjał do dalszego rozwoju firmy.

pakowalnia-miniaturka  waldek

Równolegle z przeprowadzką poczynione zostały duże inwestycje w zaplecze magazynowe oraz stanowiska do pakowania produktów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań znacznie zwiększyło wydajność procesów biznesowych przy jednoczesnej poprawie jakości świadczonych usług dla naszych klientów.

 

Copyright 2002 - 2010 © Daks
biuro@daks.pl
Telefon:
22 313 11 71